Відділ освіти Стрийської РДА

Конкурс фахової майстерності для учителів

Оголошено Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для учителів!

ГС «Освіторія», ТОВ «НВК «Новопечерська школа» та Міністерство освіти і науки України за підтримки компанії Майкрософт Україна і розробника програмного забезпечення Corinth проводять Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учителів, які запроваджують сучасні інформаційно-комунікаційні технології в навчальну діяльність. Метою конкурсу є заохочення учителів загальноосвітніх навчальних закладів у використанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в своїй повсякденній навчально-виховній роботі.

 

 Учасниками конкурсу є педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів України.

Для участі необхідно до 28.02.2015 року:
1. Пройти он-лайн реєстрацію учасника конкурсу на сайті
2. Безкоштовно завантажити програмний продукт Corinth за посиланням, підготувати сценарій його використання під час уроку;
3. Завантажити аплікаційну форму учасника конкурсу за посиланням (перейти за посиланням – файл – «зберегти як» - завантажити)
4. В термін до 28.02.2015 відправити заповнену аплікаційну форму на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Оцінювання робіт учасників конкурсу проводить журі шляхом якісного аналізу змістовного компоненту аплікаційної форми. Визначальним критерієм є спроможність та якість використання програмного забезпечення Corinth під час уроку.

Ознайомитись з Положенням конкурсу та його умовами.

Бажаємо успіху всім учасникам конкурсу і готові надати додаткові відомості за запитом.
За довідками звертайтесь Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання