Відділ освіти Стрийської РДА

Новини освіти Стрийщини

Літній відпочинок


2_9Всі полюбляють канікули, тому що під час канікул можна відпочити і гарно провести час. Можна робити, що хочеш, не потрібно рано вставати, і не потрібно робити домашні завдання. Можна подорожувати, займатися улюбленими видами спорту або іншими зацікавленнями. Літнє сонце і довгоочікувані канікули ваблять передчуттям подорожей і свіжих, яскравих вражень.

Більше фото...

Можна насолоджуватися відпочинком на березі моря, але є й інша альтернатива – відкрити для себе незвідані куточки нашої країни. Більш за все усі діти полюбляють літні канікули, тому що вони найбільш тривалі. І хочеться розповісти про літній відпочинок, які діти Стрийщини провели цього червня в санаторії «Нафтуся Прикарпаття», що знаходиться в селі Модричі, недалеко від Трускаця. Цей відпочинок був надзвичайно цікавим. Багато хто з відпочиваючих був там вперше. У таборі проводилося багато різних заходів, тому нудьгувати не було часу. Наші вихователі – Опришко Оксана Богданівна, Коваль Людмила Язепсівна, Пиндзин Софія Ігорівна грали з нами в різні веселі ігри. Ми брали участь у спортивних змаганнях, конкурсах пісень Скрябіна, української пісні, танцювальних конкурсах, захищали різноманітні проекти, проводили квести. Надзвичайно гарним був суботній день – День іменинника, коли ми відзначали день народження Юрка. А які пізнавальні були екскурсії в Трускавець: там ми ознайомилися з історією міста, його фонтанами, «деревом бажань». Відвідали трускавецьку пожежну частину, де було проведено цікаву профбесіду про роботу рятувальників. І ще з нами провели квест про шкідливість тютюнопаління. Всім було сумно виїжджати звідти, адже ми дуже здружився з хлопцями та дівчатами. З нетерпінням чекаємо на наступний такий відпочинок.

 

Літній відпочинок

Всі полюбляють канікули, тому що під час канікул можна відпочити і гарно провести час. Можна робити, що хочеш, не потрібно рано вставати, і не потрібно робити домашні завдання. Можна подорожувати, займатися улюбленими видами спорту або іншими зацікавленнями. Літнє сонце і довгоочікувані канікули ваблять передчуттям подорожей і свіжих, яскравих вражень. Можна насолоджуватися відпочинком на березі моря, але є й інша альтернатива – відкрити для себе незвідані куточки нашої країни. Більш за все усі діти полюбляють літні канікули, тому що вони найбільш тривалі. І хочеться розповісти про літній відпочинок, які діти Стрийщини провели цього червня в санаторії «Нафтуся Прикарпаття», що знаходиться в селі Модричі, недалеко від Трускаця. Цей відпочинок був надзвичайно цікавим. Багато хто з відпочиваючих був там вперше.У таборі проводилося багато різних заходів, тому нудьгувати не було часу. Наші вихователі – Опришко Оксана Богданівна, Коваль Людмила Язепсівна, Пиндзин Софія Ігорівна грали з нами в різні веселі ігри. Ми брали участь у спортивних змаганнях, конкурсах пісень Скрябіна, української пісні, танцювальних конкурсах, захищали різноманітні проекти, проводили квести. Надзвичайно гарним був суботній день – День іменинника, коли ми відзначали день народження Юрка. А які пізнавальні були екскурсії в Трускавець: там ми ознайомилися з історією міста, його фонтанами, «деревом бажань». Відвідали трускавецьку пожежну частину, де було проведено цікаву профбесіду про роботу рятувальників. І ще з нами провели квест про шкідливість тютюнопаління. Всім було сумно виїжджати звідти, адже ми дуже здружився з хлопцями та дівчатами. З нетерпінням чекаємо на наступний такий відпочинок.

 

 • peremozhtsi

  Переможці зональних змагань "Веселі перегони"

 • atestatsia

  Атестація педагогічних працівників

 • Оздоровлення дітей

  Оздоровлення дітей

 • elit klub

  Засідання районного "Еліт-клубу"

 • Зустріч
 • Що? Де? Коли?

  Переможці гри Що? Де? Коли?- команда Миртюківського НВК

 • Семінар заступників з виховної роботи

  Семінар заступників з ВР

 • Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

  Семінар заступників директорів

 • Семінар практичних психологів

  Семінар практичних психологів

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання